Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 35ZLH1200MEFCG412.5X25
Rubycon 35ZLH1200MEFCG412.5X25
Osa numero
35ZLH1200MEFCG412.5X25
Kuvaus
CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 35ZLH1200MEFCG412.5X25
Osan tila Active
kapasitanssi 1200µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 35V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.74A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.9A @ 100kHz
impedanssi 15 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.063" (27.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
35ZLH1200MEFC12.5X25
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Varastossa: 7120
RFQ 0.49000/pcs
35ZLH1200MEFCG412.5X25
Valmistaja: Rubycon