Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 35YXJ220MTA8X11.5
Rubycon 35YXJ220MTA8X11.5
Osa numero
35YXJ220MTA8X11.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 35YXJ220MTA8X11.5
Osan tila Active
kapasitanssi 220µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 35V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 448mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi 130 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.315" Dia (8.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.512" (13.00mm)