Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 35YXA3300MEFC16X31.5
Rubycon 35YXA3300MEFC16X31.5
Osa numero
35YXA3300MEFC16X31.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM RAD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 35YXA3300MEFC16X31.5
Osan tila Obsolete
kapasitanssi -
Toleranssi -
Jännite - Nimellisjännite -
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. -
Käyttölämpötila -
Polarisaatio -
Sovellukset -
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus -
Korkeus - istuin (maksimi) -
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi -
Pakkaus / kotelo -
Liittyvät tuotteet
35YXA3300MEFC16X35.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL