Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 35NXA220MEFC10X20
Rubycon 35NXA220MEFC10X20
Osa numero
35NXA220MEFC10X20
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 35NXA220MEFC10X20
Osan tila Active
kapasitanssi 220µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 35V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Polarisaatio Bi-Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 256mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 307.2mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
35NXA220MEFC10X20
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL