Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 350VXR270MEFC25X45
Rubycon 350VXR270MEFC25X45
Osa numero
350VXR270MEFC25X45
Kuvaus
CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP
Rubycon
    3.41040/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 350VXR270MEFC25X45
Osan tila Active
kapasitanssi 270µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 350V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.1A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.54A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.984" Dia (25.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.850" (47.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can - Snap-In
Liittyvät tuotteet
350VXR270MEFC25X45
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 270UF 20% 350V SNAP