Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 350BXF33MEFC12.5X20
Rubycon 350BXF33MEFC12.5X20
Osa numero
350BXF33MEFC12.5X20
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 350BXF33MEFC12.5X20
Osan tila Active
kapasitanssi 33µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 350V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 340mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 850mA @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
350BXF33MEFC12.5X20
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Varastossa: 0
RFQ 0.35296/pcs
350BXF33MG412.5X20
Valmistaja: Rubycon