Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 25ZL1800MEFC16X20
Rubycon 25ZL1800MEFC16X20
Osa numero
25ZL1800MEFC16X20
Kuvaus
CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
Rubycon
    0.28917/pcs
  • 600 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 25ZL1800MEFC16X20
Osan tila Active
kapasitanssi 1800µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.884A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 3.14A @ 100kHz
impedanssi 18 mOhm
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.630" Dia (16.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)