Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 25YXH2700MEFCGC16X25
Rubycon 25YXH2700MEFCGC16X25
Osa numero
25YXH2700MEFCGC16X25
Kuvaus
CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Rubycon
    0.32148/pcs
  • 600 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 25YXH2700MEFCGC16X25
Osan tila Active
kapasitanssi 2700µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.051A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.93A @ 100kHz
impedanssi 21 mOhm
Lyijyväli 0.295" (7.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.630" Dia (16.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.063" (27.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
25YXH2700MEFC16X25
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Varastossa: 600
RFQ 0.32148/pcs
25YXH2700MEFC12.5X40
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM RAD
Varastossa: 0
RFQ 0.41947/pcs
25YXH2700MEFCGC16X25