Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 25YXF330MEFC10X12.5
Rubycon 25YXF330MEFC10X12.5
Osa numero
25YXF330MEFC10X12.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 25YXF330MEFC10X12.5
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 406mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 580mA @ 100kHz
impedanssi 160 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.551" (14.00mm)