Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 25TGV680M12.5X13.5
Rubycon 25TGV680M12.5X13.5
Osa numero
25TGV680M12.5X13.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 680UF 20% 25V SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.47723/pcs
  • 200 pcs
    0.47723/pcs
  • 400 pcs
  • 600 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 25TGV680M12.5X13.5
Osan tila Active
kapasitanssi 680µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) 92 mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 510mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 850mA @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli -
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.551" (14.00mm)
Pinta-asennus maakoko 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)
Asennustyyppi Surface Mount
Pakkaus / kotelo Radial, Can - SMD
Liittyvät tuotteet
25TGV680M12.5X13.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 680UF 20% 25V SMD