Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 25RX301000M12.5X20
Rubycon 25RX301000M12.5X20
Osa numero
25RX301000M12.5X20
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 25RX301000M12.5X20
Osan tila Active
kapasitanssi 1000µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 25V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 130°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 130°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset Automotive
Ripple Current - matala taajuus 825mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.1A @ 100kHz
impedanssi 55 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)