Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 250VXR330MEFC25X30
Rubycon 250VXR330MEFC25X30
Osa numero
250VXR330MEFC25X30
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Rubycon
    1.35135/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 250VXR330MEFC25X30
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 250V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.2A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.8A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.984" Dia (25.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.260" (32.00mm)