Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 200RX304.7MT16.3X11
Rubycon 200RX304.7MT16.3X11
Osa numero
200RX304.7MT16.3X11
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 4.7UF 20% 200V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 200RX304.7MT16.3X11
Osan tila Active
kapasitanssi 4.7µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 200V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 130°C
Käyttölämpötila -25°C ~ 130°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset Automotive
Ripple Current - matala taajuus 20mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 100mA @ 100kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.098" (2.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.248" Dia (6.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.492" (12.50mm)