Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 16ZLH2200MEFCG412.5X20
Rubycon 16ZLH2200MEFCG412.5X20
Osa numero
16ZLH2200MEFCG412.5X20
Kuvaus
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 16ZLH2200MEFCG412.5X20
Osan tila Active
kapasitanssi 2200µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 16V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.736A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 2.48A @ 100kHz
impedanssi 17 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)