Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 16YXF3300MEFCG412.5X40
Rubycon 16YXF3300MEFCG412.5X40
Osa numero
16YXF3300MEFCG412.5X40
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.33764/pcs
  • 600 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 16YXF3300MEFCG412.5X40
Osan tila Active
kapasitanssi 3300µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 16V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus -
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi -
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.492" Dia (12.50mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.654" (42.00mm)