Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 16YXA220MEFCTA6.3X11
Rubycon 16YXA220MEFCTA6.3X11
Osa numero
16YXA220MEFCTA6.3X11
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Rubycon
  • Viitehinta
    (Yhdysvaltain dollareina)
  • 1 pcs
Kaikki yhteensä:0 Unit Price:
0
Tavoitehinta:
Määrä:
Tuoteparametri
Osa numero 16YXA220MEFCTA6.3X11
Osan tila Obsolete
kapasitanssi 220µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 16V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 220mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 264mA @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.098" (2.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.248" Dia (6.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.492" (12.50mm)