Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 16MXG15000MEFC25X30
Rubycon 16MXG15000MEFC25X30
Osa numero
16MXG15000MEFC25X30
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    1.52618/pcs
  • 200 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 16MXG15000MEFC25X30
Osan tila Active
kapasitanssi 15000µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 16V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 2.68A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 3.082A @ 10kHz
impedanssi -
Lyijyväli 0.394" (10.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.984" Dia (25.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 1.260" (32.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can - Snap-In
Liittyvät tuotteet
16MXG15000MEFCSN25X30
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP-IN
Varastossa: 0
RFQ 2.92500/pcs
16MXG15000MEFC25X30
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 15000UF 20% 16V SNAP