Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 10ZLH1800MEFCT810X20
Rubycon 10ZLH1800MEFCT810X20
Osa numero
10ZLH1800MEFCT810X20
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
Tuoteparametri
Osa numero 10ZLH1800MEFCT810X20
Osan tila Active
kapasitanssi 1800µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 10V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 1.176A @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.96A @ 100kHz
impedanssi 20 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.866" (22.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
10ZLH1800MEFC10X20
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
Varastossa: 1259
RFQ 0.36500/pcs
10ZLH1800MEFCT810X20
Valmistaja: Rubycon