Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 10YXJ330MT16.3X11
Rubycon 10YXJ330MT16.3X11
Osa numero
10YXJ330MT16.3X11
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 10YXJ330MT16.3X11
Osan tila Active
kapasitanssi 330µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 10V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 280mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 400mA @ 100kHz
impedanssi 220 mOhm
Lyijyväli 0.098" (2.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.248" Dia (6.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.492" (12.50mm)