Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 10YXH470MEFCTA8X11.5
Rubycon 10YXH470MEFCTA8X11.5
Osa numero
10YXH470MEFCTA8X11.5
Kuvaus
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 10YXH470MEFCTA8X11.5
Osan tila Active
kapasitanssi 470µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 10V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio -
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 352mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus -
impedanssi 130 mOhm
Lyijyväli 0.138" (3.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.315" Dia (8.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.512" (13.00mm)