Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 100ZLH56MEFC10X12.5
Rubycon 100ZLH56MEFC10X12.5
Osa numero
100ZLH56MEFC10X12.5
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.29000/pcs
  • 10 pcs
    0.20100/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 100ZLH56MEFC10X12.5
Osan tila Active
kapasitanssi 56µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 100V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 312mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 624mA @ 100kHz
impedanssi 230 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.551" (14.00mm)
Pinta-asennus maakoko -
Asennustyyppi Through Hole
Pakkaus / kotelo Radial, Can
Liittyvät tuotteet
100ZLH56MEFC10X12.5
Valmistaja: Rubycon
Kuvaus: CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL