Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 100ZLH120MEFC10X23
Rubycon 100ZLH120MEFC10X23
Osa numero
100ZLH120MEFC10X23
Valmistaja
Rubycon
Kuvaus
CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
Perhe
Alumiinikondensaattorit
Rubycon
    0.46000/pcs
  • 10 pcs
    0.34950/pcs
  • 100 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero 100ZLH120MEFC10X23
Osan tila Active
kapasitanssi 120µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 100V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 585mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 1.17A @ 100kHz
impedanssi 110 mOhm
Lyijyväli 0.197" (5.00mm)
Koko / ulottuvuus 0.394" Dia (10.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.984" (25.00mm)