Koti Tuoteseloste kondensaattorit Alumiinikondensaattorit 100YXJ10MT16.3X11
Rubycon 100YXJ10MT16.3X11
Osa numero
100YXJ10MT16.3X11
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Tuoteparametri
Osa numero 100YXJ10MT16.3X11
Osan tila Active
kapasitanssi 10µF
Toleranssi ±20%
Jännite - Nimellisjännite 100V
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Polarisaatio Polar
Sovellukset General Purpose
Ripple Current - matala taajuus 112.14mA @ 120Hz
Ripple Current - korkea taajuus 267mA @ 100kHz
impedanssi 570 mOhm
Lyijyväli 0.098" (2.50mm)
Koko / ulottuvuus 0.248" Dia (6.30mm)
Korkeus - istuin (maksimi) 0.492" (12.50mm)