| Osa numero | RRL035P03TR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| FET-tyyppi | P-Channel |
| tekniikka | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tyhjennä lähdejännite (Vdss) | 30V |
| Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C | 3.5A (Ta) |
| Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) | 4V, 10V |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 2.5V @ 1mA |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs | 8nC @ 5V |
| Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds | 800pF @ 10V |
| Vgs (Max) | ±20V |
| FET-ominaisuus | - |
| Tehonsyöttö (maksimi) | 320mW (Ta) |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 50 mOhm @ 3.5A, 10V |
| Käyttölämpötila | 150°C (TJ) |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Toimittajan laitepaketti | TUMT6 |
| Pakkaus / kotelo | 6-SMD, Flat Leads |
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: MOSFET P-CH 30V 3.5A TUMT6
Varastossa: 3000
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: MOSFET P-CH 30V 2.5A TUMT6
Varastossa: 0