Koti Tuoteseloste vastukset Kaapelin vastukset HTE52-50MF
Riedon HTE52-50MF
Osa numero
HTE52-50MF
Valmistaja
Riedon
Kuvaus
RES 50M OHM 5W 1% AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila
Lead free / RoHS Compliant
Perhe
Kaapelin vastukset
Riedon
    13.79500/pcs
  • 10 pcs
    12.05400/pcs
  • 25 pcs
  • 50 pcs
  • 100 pcs
  • 250 pcs
  • 500 pcs
Tuoteparametri
Osa numero HTE52-50MF
Osan tila Active
Vastus (Ohmit) 50M
Toleranssi ±1%
Teho (wattia) 5W
Sävellys Thick Film
ominaisuudet High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive
Lämpötilan kerroin ±100ppm/°C
Käyttölämpötila -55°C ~ 195°C
Pakkaus / kotelo Axial
Toimittajan laitepaketti Axial
Koko / ulottuvuus 0.315" Dia x 2.047" L (8.00mm x 52.00mm)
Korkeus - istuin (maksimi) -
Loppujen määrä 2
Epäonnistumisprosentti -
Liittyvät tuotteet
HTE52-50MF
Valmistaja: Riedon
Kuvaus: RES 50M OHM 5W 1% AXIAL