| Osa numero | UMZ-1856-R16-G |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuusalue | 3600MHz ~ 3800MHz |
| Taajuus - keskus | 3700MHz |
| Jännitteensyöttö | 5V |
| Viritysjännite (VDC) | 0.2V ~ 13V |
| 2. Harmoninen, tyypillinen (dBc) | -15 |
| Icc Max | 27mA (Typ) |
| Pushing (MHz / V) | 70 |
| Teho (dBm) | 8 |
| Phase Noise -tyyppi (dBc / Hz) | -100 |
| Käyttölämpötila | - |
| Pakkaus / kotelo | 16-QFN, Variant |
| Koko / ulottuvuus | 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) |
| Korkeus | 0.220" (5.60mm) |