| Osa numero | SRF-2016 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| toiminto | Demodulator |
| LO taajuus | - |
| RF-taajuus | 200MHz ~ 600MHz |
| P1dB | 12dBm |
| Saada | -5dB |
| Melu Kuva | 30dB |
| Nykyinen - tarjonta | 195mA |
| Jännitteensyöttö | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Pakkaus / kotelo | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 16-TSSOP |
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: IC EEPROM 2KBIT INTELLIG C-PAK
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: IC EEPROM 2KBIT INTELLIG WAFER
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: IC EEPROM 2KBIT INTELLIG C-PAK
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: IC EEPROM 2KBIT INTELLIG WAFER
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: IC EEPROM 2KBIT INTELLIG Y1.0-2
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: IC EEPROM 2KBIT INTELLIG MFCC1-2
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: IC EEPROM 2KBIT INTELLIG MCC2-2
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: IC EEPROM 2KBIT INTELLIG Y1.0-2
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: IC EEPROM 2KBIT INTELLIG MFCC1-2
Varastossa: 0
Valmistaja: Infineon Technologies
Kuvaus: IC EEPROM 2KBIT INTELLIG MCC2-2
Varastossa: 0