| Osa numero | SHF-0189 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Transistorityyppi | HFET |
| Taajuus | 1.96GHz |
| Saada | 20.1dB |
| Jännite - testi | 8V |
| Nykyinen arvostelu | 200mA |
| Melu Kuva | 3.2dB |
| Nykyinen - Testi | 100mA |
| Teho - lähtö | 27.5dBm |
| Jännite - Nimellisjännite | 9V |
| Pakkaus / kotelo | TO-243AA |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-89 |
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: .050 X .050 SHROUDED TERMINAL ST
Varastossa: 83
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: FFSD SHRD HDR W/O STRAIN RELIEF
Varastossa: 1669
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: .050 X .050 SHROUDED TERMINAL ST
Varastossa: 1363
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: .050 X .050 SHROUDED TERMINAL ST
Varastossa: 0
Valmistaja: Samtec Inc.
Kuvaus: .050 X .050 SHROUDED TERMINAL ST
Varastossa: 0
Valmistaja: JST Sales America Inc.
Kuvaus: CONN TERM CRIMP GOLD NH 22-28AWG
Varastossa: 0
Valmistaja: JST Sales America Inc.
Kuvaus: CONN TERM CRIMP NH 22-28AWG
Varastossa: 0