| Osa numero | SGL-0163 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuus | 800MHz ~ 1.3GHz |
| P1dB | 3.2dBm (2.1mW) ~ 5.2dBm (3.3mW) |
| Saada | 14dB ~ 17dB |
| Melu Kuva | 1.2dB ~ 1.7dB |
| RF-tyyppi | GPS, RFiD |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 4 V |
| Nykyinen - tarjonta | 9.5mA ~ 14mA |
| Testitaajuus | 900MHz |
| Pakkaus / kotelo | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-363 |
Valmistaja: Swissbit
Kuvaus: MOD DDR3 SDRAM 4GB 244MINIUDIMM
Varastossa: 0
Valmistaja: Swissbit
Kuvaus: MOD DDR3 SDRAM 24B 244MINIRDIMM
Varastossa: 0
Valmistaja: Swissbit
Kuvaus: MOD DDR3 SDRAM 24B 244MINIRDIMM
Varastossa: 0
Valmistaja: Swissbit
Kuvaus: MOD DDR3 SDRAM 2GB 244MINIRDIMM
Varastossa: 0