| Osa numero | SGA-7489 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuus | 0Hz ~ 3GHz |
| P1dB | 18.5dBm (70.8mW) |
| Saada | 20dB |
| Melu Kuva | 4.3dB |
| RF-tyyppi | General Purpose |
| Jännitteensyöttö | 4.7 V ~ 5.3 V |
| Nykyinen - tarjonta | 103mA ~ 127mA |
| Testitaajuus | 1.95GHz |
| Pakkaus / kotelo | TO-243AA |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-89-3 |