| Osa numero | RFSW2042SR |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuus - alhaisempi | DC |
| Taajuus - Ylempi | 15GHz |
| Eristys @ Taajuus | 37dB @ 15GHz (typ) |
| Insertion Loss @ Frequency | 2.1dB @ 15GHz |
| IIP3 | 36dBm (typ) OIP3 |
| topologia | Reflective |
| Piiri | SP3T |
| P1dB | - |
| ominaisuudet | - |
| impedanssi | 50 Ohm |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 85°C |
| Jännitteensyöttö | - |
| RF-tyyppi | General Purpose |
| Pakkaus / kotelo | 16-WFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 16-QFN (4x4) |