| Osa numero | RFPA5026 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 4.9GHz ~ 5.9GHz |
| P1dB | 32.5dBm |
| Saada | 8.8dB |
| Melu Kuva | 5.4dB |
| RF-tyyppi | WiFi, WiMAX |
| Jännitteensyöttö | 5V |
| Nykyinen - tarjonta | 600mA |
| Testitaajuus | 5.9GHz |
| Pakkaus / kotelo | 6-DFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 6-DFN (6.23x5.59) |