| Osa numero | RFPA2226 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 2.2GHz ~ 2.7GHz |
| P1dB | 33dBm |
| Saada | 12.8dB |
| Melu Kuva | 4.3dB |
| RF-tyyppi | WiFi, WiMAX |
| Jännitteensyöttö | 5V |
| Nykyinen - tarjonta | 445mA |
| Testitaajuus | 2.7GHz |
| Pakkaus / kotelo | 6-VDFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 6-QFN (6.23x5.59) |