| Osa numero | RF7222 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuus | 1.85GHz ~ 1.91GHz |
| P1dB | - |
| Saada | 26.5dB |
| Melu Kuva | - |
| RF-tyyppi | HSDPA, UMTS, W-CDMA |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 4.35 V |
| Nykyinen - tarjonta | 80mA |
| Testitaajuus | - |
| Pakkaus / kotelo | 10-SMD Module |
| Toimittajan laitepaketti | 10-SMD Module |