| Osa numero | RF7221 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuus | 1.92GHz ~ 1.98GHz |
| P1dB | - |
| Saada | 26dB |
| Melu Kuva | - |
| RF-tyyppi | W-CDMA |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 4.4 V |
| Nykyinen - tarjonta | 470mA |
| Testitaajuus | 1.92GHz ~ 1.98GHz |
| Pakkaus / kotelo | 10-SMD Module |
| Toimittajan laitepaketti | 10-SMD Module |