| Osa numero | RF5373 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| P1dB | - |
| Saada | 28dB |
| Melu Kuva | - |
| RF-tyyppi | 802.11b/g/n |
| Jännitteensyöttö | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Nykyinen - tarjonta | 50mA |
| Testitaajuus | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Pakkaus / kotelo | 8-UQFN |
| Toimittajan laitepaketti | 8-QFN (2.2x2.2) |