| Osa numero | RF5122 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuus | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| P1dB | 18dBm |
| Saada | 25.5dB |
| Melu Kuva | - |
| RF-tyyppi | 802.11b/g/n |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 3.6 V |
| Nykyinen - tarjonta | 120mA |
| Testitaajuus | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Pakkaus / kotelo | 8-UQFN |
| Toimittajan laitepaketti | 8-QFN (2.2x2.2) |