| Osa numero | RF5110G |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 800MHz ~ 950MHz |
| P1dB | - |
| Saada | 32dB |
| Melu Kuva | - |
| RF-tyyppi | GSM, GPRS |
| Jännitteensyöttö | 2.7 V ~ 4.8 V |
| Nykyinen - tarjonta | 15mA ~ 335mA |
| Testitaajuus | - |
| Pakkaus / kotelo | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 16-QFN (3x3) |
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 600V 5A TO252
Varastossa: 0
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 5A TO252
Varastossa: 0