| Osa numero | RF3934SR |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuus | 0Hz ~ 3.5GHz |
| P1dB | - |
| Saada | 14dB |
| Melu Kuva | - |
| RF-tyyppi | General Purpose |
| Jännitteensyöttö | - |
| Nykyinen - tarjonta | - |
| Testitaajuus | 2.14GHz |
| Pakkaus / kotelo | 3-CSMD |
| Toimittajan laitepaketti | - |
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 3A TO252
Varastossa: 0