| Osa numero | RF3928B |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuus | 2.8GHz ~ 3.4GHz |
| P1dB | - |
| Saada | 13.6dB |
| Melu Kuva | - |
| RF-tyyppi | General Purpose |
| Jännitteensyöttö | 50V |
| Nykyinen - tarjonta | 440mA |
| Testitaajuus | 3.1GHz |
| Pakkaus / kotelo | 3-CSMD |
| Toimittajan laitepaketti | 3-SMD |
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 3A TO252
Varastossa: 0