| Osa numero | RF3866TR7 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuus | 700MHz ~ 3.8GHz |
| P1dB | 22dBm (158.5mW) |
| Saada | 20dB |
| Melu Kuva | 0.8dB |
| RF-tyyppi | Cellular, CDMA, PCS, DCS, UMTS, WLAN, 802.16/WiMax |
| Jännitteensyöttö | 2.5 V ~ 6 V |
| Nykyinen - tarjonta | 180mA ~ 220mA |
| Testitaajuus | 3.3GHz ~ 3.8GHz |
| Pakkaus / kotelo | 20-VFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 20-QFN (5x5) |
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 3A TO252
Varastossa: 0