| Osa numero | RF3377TR7 |
|---|---|
| Osan tila | Last Time Buy |
| Taajuus | 0Hz ~ 6GHz |
| P1dB | 11.5dBm (14.1mW) ~ 13dBm (20mW) |
| Saada | 14.5dB ~ 15.5dB |
| Melu Kuva | 3dB |
| RF-tyyppi | General Purpose |
| Jännitteensyöttö | 3.65 V ~ 3.7 V |
| Nykyinen - tarjonta | 40mA ~ 60mA |
| Testitaajuus | 2GHz |
| Pakkaus / kotelo | TO-243AA |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-89-3 |
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 3A TO252
Varastossa: 0