| Osa numero | RF3376SR |
|---|---|
| Osan tila | Last Time Buy |
| Taajuus | 0Hz ~ 6GHz |
| P1dB | 11.5dBm |
| Saada | 18dB |
| Melu Kuva | 2dB |
| RF-tyyppi | General Purpose |
| Jännitteensyöttö | 3.4 V ~ 3.5 V |
| Nykyinen - tarjonta | 40mA |
| Testitaajuus | 2GHz |
| Pakkaus / kotelo | TO-243AA |
| Toimittajan laitepaketti | SOT-89 |
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 3A TO252
Varastossa: 0