| Osa numero | RF2418 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| RF-tyyppi | ISM, UHF |
| Taajuus | 400MHz ~ 1.1GHz |
| Sekoittajien määrä | 1 |
| Saada | 23dB |
| Melu Kuva | 2.4dB |
| Toissijaiset ominaisuudet | - |
| Nykyinen - tarjonta | 26mA |
| Jännitteensyöttö | 3 V ~ 6.5 V |
| Pakkaus / kotelo | - |
| Toimittajan laitepaketti | - |