| Osa numero | RF2312TR7 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 0Hz ~ 2.5GHz |
| P1dB | 17dBm (50.1mW) ~ 18.5dBm (70.8mW) |
| Saada | 14.5dB ~ 15.1dB |
| Melu Kuva | 3.8dB ~ 4.3dB @ 300MHz ~ 1Ghz |
| RF-tyyppi | ISM, Broadcast Television |
| Jännitteensyöttö | 5.5V |
| Nykyinen - tarjonta | 40mA ~ 120mA |
| Testitaajuus | 900MHz |
| Pakkaus / kotelo | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 8-SOIC |
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 400V 1.5A PMDS
Varastossa: 0
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 2A PMDS
Varastossa: 0
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 300V 20A LPDS
Varastossa: 2000