| Osa numero | RF2103PTR7 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuus | 450MHz ~ 1GHz |
| P1dB | - |
| Saada | 31dB |
| Melu Kuva | - |
| RF-tyyppi | UHF |
| Jännitteensyöttö | 2.7 V ~ 7.5 V |
| Nykyinen - tarjonta | 45mA ~ 80mA |
| Testitaajuus | - |
| Pakkaus / kotelo | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Toimittajan laitepaketti | 14-SOIC |