| Osa numero | RF2045TR7 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Taajuus | 0Hz ~ 6GHz |
| P1dB | 17.9dBm (61.7mW) |
| Saada | 14.1dB |
| Melu Kuva | 4.7dB |
| RF-tyyppi | General Purpose |
| Jännitteensyöttö | 4.6 V ~ 5.6 V |
| Nykyinen - tarjonta | 65mA |
| Testitaajuus | 1GHz |
| Pakkaus / kotelo | 4-Micro-X |
| Toimittajan laitepaketti | 4-Micro-X |
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 400V 1.5A PMDS
Varastossa: 0
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE GEN PURP 200V 2A PMDS
Varastossa: 0
Valmistaja: Rohm Semiconductor
Kuvaus: DIODE ARRAY GP 300V 20A LPDS
Varastossa: 2000