| Osa numero | RF1126 |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus - alhaisempi | 50MHz |
| Taajuus - Ylempi | 5.8GHz |
| Eristys @ Taajuus | 11dB @ 5.8GHz (typ) |
| Insertion Loss @ Frequency | 0.7dB @ 5.8GHz |
| IIP3 | 60dBm (typ) |
| topologia | Reflective |
| Piiri | SPDT |
| P1dB | - |
| ominaisuudet | - |
| impedanssi | 50 Ohm |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 85°C |
| Jännitteensyöttö | 1.8 V ~ 3.6 V |
| RF-tyyppi | General Purpose |
| Pakkaus / kotelo | 6-XFDFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 6-QFN (2x1.3) |