| Osa numero | RDA1005LSR |
|---|---|
| Osan tila | Active |
| Taajuus | 50MHz ~ 4GHz |
| P1dB | 19dB (79.4mW) |
| Saada | 17.5dB |
| Melu Kuva | 6.3dB |
| RF-tyyppi | General Purpose |
| Jännitteensyöttö | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Nykyinen - tarjonta | 82mA |
| Testitaajuus | 2.7GHz |
| Pakkaus / kotelo | 32-LFQFN Exposed Pad |
| Toimittajan laitepaketti | 32-MCM (5.2x5.2) |