| Osa numero | LF-412 |
|---|---|
| Osan tila | Obsolete |
| Muuntajatyyppi | - |
| induktanssi | - |
| E.T. | - |
| Kääntää Suhde - Ensisijainen: Toissijainen | - |
| Asennustyyppi | - |
| Koko / ulottuvuus | 0.760" L x 0.760" W (19.30mm x 19.30mm) |
| Korkeus - istuin (maksimi) | 0.510" (12.95mm) |
| Käyttölämpötila | -54°C ~ 100°C |
Valmistaja: LEM USA Inc.
Kuvaus: SENSOR CURRENT HALL 1000A AC/DC
Varastossa: 0